Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

20170720_164728.jpgPravidelný kurz

Lekce  probíhají vždy v pondělí v čase 17 - 19 hod

Nový kurz začínáme 14.1.2019 !!! již je vhodné se hlásit :-)

Kurz má celkem 14 setkání, během kterých se připravíme komplexně na porod, probereme vše potřebné kolem těhotenství i péče o miminko . Nedílnou součástí jsou témata kolem vztahů v rodině, partnerství, vývojových potřeb dětí, jelikož porodem vše teprve začíná :-)

Součástí kurzu jsou relaxace, sdílení, zážitková cvičení. Cílem není pouze získávání informací, ale i práce na vlastní cestě sama k sobě a ke svému mateřství. Vítané jsou maminky čekající miminko poprvé i zkušené s několika dětmi :-D.

Samozřejmostí je respektování vlastní cesty jednotlivých žen, zachování důvěrnosti a osobní přístup.

Jednotlivé lekce - 280 Kč (vhodné pro ženy, které nevědí kdy a jak budou moci přijít, jestli zvládnou odchodit více lekcí, nebo pokud přijdou ke konci těhotenství)-pouze v případě volného místa v kurzu ,lekce na sebe vzájemně navazují a tato varianta je vhodná spíše pro opakující maminky.

  Permanentka na 10 lekcí - 2500 Kč (lekce jsou odškrtávány jen když maminka přijde, lze je vybírat kdykoliv postupně, po vybrání 10ti lekcí se platí lekce jednotlivě 250 Kč) 

Do 31.12 a opakující 2200,-Kč.

Permanentka na celý kurz - 3000,- Kč  ( vhodné řešení pro ženy, které přijdou do kurzu včas a vědí, že ho absolvují celý , t.j. 14 lekcí, při této variantě se už další lekce nedoplácí , kurz lze projít i opakovaně-je-li v dalším běhu místo )  

Do 31.12 a opakující 2800,- Kč

Do konce roku je možné zakoupit permanentky za zvýhodněné ceny, maminky, které kurz opakují, mají slevu z kurzu i po novém roce. Bližší info po přihlášení.

Nevybrané lekce z permanentky nelze proplatit zpět .

Místa v kurzech jsou rezervována po zaplacení, v případě zrušení účasti ze závažných důvodů je možné částku převést na jinou aktivitu, nebo vrátit po odečtení storna poplatku - 20%

 

Předporodní kurz  pro páry :  

9. 2. 2019

Nově bude kurz pro páry pouze jednodenní, intenzivnější, časově úspornější :-)

Náplň kurzu :

 průběh porodu, fyziologie, kdy odjet do porodnice, praktické rady pro partnery či jiný doprovod, porodní plán, rady ke konkrétním porodnicím  

šestinedělí, péče o miminko, potřeby miminek, jak začátkem rodičovství projít co nejpříjemněji...    

Vztahy v nově vzniklé rodině, partnerství, sexualita po porodu

  sobota 9.00 - 18.00 - porod, jak probíhá, co pomáhá, role otce u porodu,  porodní plán, volba místa pro porod  

Cena kurzu pro pár: 2200,- Kč pro maminky s permanentkou pravidelného kurzu 2000,-Kč