Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na rok 2020 máme již vypsány první termíny víkendových kurzů : pátek - neděle.

 Po 16 ti letech, co jsem kurzy vedla sama jsem trochu opotřebovaná a proto je budeme dělat ve třech - se Zuzkou Habartovou a Janou Dvořákovou , aby dostaly nový náboj, náplň, pestrost.
pregnancy-792742_1920.jpg

 

Pátek necháme jen pro ženy, probereme vše kolem porodu co je více intimní, budeme mluvit o všem, co s tím souvisí z pohledu ženy, setkání proložíme relaxací a společným sdílením.
Sobotu již budeme trávit společně s muži, probereme vše potřebné a praktické kolem porodu a v neděli vše, co se týká šestinedělí a péče o miminko.
Během tématu kojení dostanou muži krátkou pauzu, aby si mohli společně zajít na kávu a vše probrat mezi sebou a kolegyně Jana tak bude moci probrat s maminkami vše, co je třeba vědět z pohledu ženy pro úspěšné kojení.
Bude to víkend nabitý, my lektorky se prostřídáme, abychom se každá mohla věnovat s plnou intenzitou své části a uděláme vše proto, aby se u nás rodiče cítili dobře a odnesli si vše potřebné pro dobrý vstup do rodičovství, především, aby si upevnili důvěru v sebe, protože my chceme být jen průvodci a nabídnout inspiraci

21.-23.2., 3.-5.4., 12.-14.6.

(podzimní postupně doplníme )

Cena kurzu 3400,-Kč

Vše, co předáváme, máme získáno nejen výcviky a vzděláváním, ale především ozkoušeno praxí mnoha let a mnoha doprovodů žen i celých rodin v počátcích mateřství.

Přihlášky předem lze již nyní emailem na cermanova@centrum.czbaby-1178539_1920.jpg

Kurzy probíhají v malé skupince, proto jsou místa omezena a je dobré si termín rezervovat včas.

Závazné přihlášení je po zaplacení kurzu. V případě zrušení účasti ze závažných důvodů, je platba vrácena po odečtení storna poplatku (20 % z ceny kurzu)

Náplň kurzu :

 Psychologie a význam prožitku porodu, průběh porodu, fyziologie, možné komplikace, císařský řez, porod po předchozím císařském řezu....

Kdy odjet do porodnice, praktické rady pro partnery či jiný doprovod, porodní plán, rady ke konkrétním porodnicím, doprovod duly...

Šestinedělí, péče o miminko,bazální potřeby miminek, jak začátkem rodičovství projít co nejpříjemněji...    

Každý kurz je přizpůsoben přítomným rodičům, jejich dotazům, potřebám.