Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sebezkušenostní seminář pro duly

alive-934671_1920.jpgSebezkušenostní seminář pro duly

Pracujete jako dula, nebo se chystáte této profesi věnovat?

Jste laktační poradkyně, nebo porodní asistentka?

Nabízíme kurz složený ze tří víkendů, ve kterých se budeme věnovat sami sobě, své cestě k této profesi a tomu, jak se v ní dobře cítit.

1. setkání : Téma žen, které nás předcházely, jak se rodilo,kojilo, vychovávalo dříve, jak rodily naše prababičky, babičky, maminky, jak my samy jsme se narodily. Možnost, jak se pomocí práce s tělem podívat na své zdroje a zkušenosti
2. setkání : Téma našich porodů, resp. porodů našich dětí. Jak na porod vzpomínáme, co nám pomáhalo, co byly naše zdroje, co bychom si přály jinak, co nám tato zkušenost dala / vzala, jak nás posunula - práce s tělem
3. setkání : Porody z pohledu duly, jiné doprovázející osoby. Co můžeme zažívat samy při porodech druhých žen, jak pracovat s tělem, co pomáhá nám situaci zvládnout, jak být dobře v těle a u sebe a tím i dobrou podpůrnou osobou. Jak zvládat podporu žen v otázce kojení,mateřství, udržet si odstup a respekt k cestě konkrétní ženy.

 

Naučíme se, jak využít práci s tělem, jak oddělit co je naše, co jsou mapy z našich vlastních porodů, mateřství i dětství, jak je umět oddělit ve chvíli, kdy doprovázíme jiné ženy na jejich cestě.

Celým kurzem nás bude provázet Biosyntéza (www.biosynteza.cz)

woman-1246318_1920.jpgKurz je vhodný pro všechny, kdo jsou ochotné na sobě pracovat, poznávat se a rozvíjet své dovednosti tak, aby byly druhým co nejvíce k užitku.

Setkání budou probíhat v Táboře, místo bude upřesněno dle počtu přihlášených.

Termíny budou vypsány během roku 2020.

Cena : 6900,- Kč ( při jednorázové platbě)

            2500,-Kč (při platbě za jednotlivé víkendy)

Přihlášky: cermanova@centrum.cz