Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam dul z kurzu 2018/2019

 

katerina-prochazkova.jpg

Kateřina Procházková Sklenářová
Každé těhotenství a porod je pro ženu neopakovatelnou zkušeností, kterou si přeje prožít co nejlépe. Mohu se stát na tuto "krátkou chvíli ve  vašem životě" průvodkyní, odbornou konzultantkou, a ráda vás doprovodím k porodu. Mohu vám být nápomocna v jakékoli vaší složité životní situaci, poskytnu vám náhled, porozumění a podporu. Bude mi ctí vás provázet. Nabízím doprovody v Táboře, Pelhřimově, Českých Budějovicích.
Kateřina Sklenářová Procházková
www.dula-chůva.cz
Telefon: 723 156675
 
 
 
 
 
 
 
 
dagmar-kosikova.jpgDagmar Hedvika Sehnalová
Jsem tady a teď. Pevná, uzemněná, plně přítomná ve fyzické říši a ukotvená v nebi. Z tohoto základu hojnosti,  sdílím své jedinečné dary s celým světem. Já dávám a přijímám vše láskou a vděčností. 
Tel.: 606464145
Email: dagmar.kosikova@seznam 
www.dagmarkosikova.cz
Dula + zpracování placenty

 

 

 

 

 

 

lucie-jerabkova_2.pngLucie Jeřábková

Poskytuji podporu pro ženy a jejich partnery během těhotenství, porodu a v šestinedělí. Nabízím předporodní přípravu, mohu Vám předat informace o možnostech péče, a pomoci formulovat Vaši představu o porodu do porodního přání. Předporodní konzultace poskytuji i klientkám a párům, které k porodu nedoprovázím.Pomáhám ženám naladit se na své tělo, děťátko a novou životní etapu.Podporuji ženy po předchozí zkušenosti císařského řezu, při přípravě na další porod, poradím s péčí o jizvu.  Jako nezbytnou součást své práce vnímám vzdělávání a seberozvoj, ale nejvíc se učím od samotných žen a z jejich jedinečných životních příběhů, kterých jsem měla možnost být na chvíli součástí a z vlastních zkušeností maminky čtyř dětí. Radost a energii mi přináší má milující rodina, tanec, rituály a ženské kruhy.

Více o mně na mých stránkách www.doula.cz

 

marketa-dvorakova.jpgMarkéta Dvořáková Míková

Těhotenství a příprava na rodičovství pro mne bylo jedním z nejvíce naplňujících období mého života. Ladění se na přicházející duši, na mou ženskou energii, nabírání sebedůvěry, přijímání péče, důležitých informací a možností prostřednictvím duly pro mne bylo zcela zásadní. Porod je počátek nové životní etapy. Zkušenosti, které jsem poté nabírala jako rodič mi ukázaly, že pokud chci svému dítěti poskytnout plnohodnotnou láskyplnou péči a podporu, je podstatné být sama sebou, učit se pečovat o sebe, chápat mateřství a otcovství jako příležitost k sebevýchově, hravosti, smysluplnému naplnění života. Díky osobním zkušenostem s poporodní depresí a psychospirituální krizí vím, jak je důležité říci si o pomoc. Ráda takové služby poskytuji.

Mimo jiné pracuji s osobními horoskopy, se sny, s očistnými technikami, intuitivní kresbou a tancem, s přírodními bioinformačními preparáty (vč. podpory plodnosti).

Kontakt: 723 423 726, epona8@seznam.czwww.krasaradosti.cz, fb

 

michaela-lafkova.jpgMichaela Lafková - je mi 36 let a jsem maminkou dvou dcer. K této profesi mě přivedla osobní zkušenost s podporou duly při druhém porodu. Vím, že těhotenství, porod i šestinedělí je pro ženu citlivé období plné otázek. Ráda vám je pomohu zodpovědět. Nabízím vám nejen podporu v průběhu těhotenství, možnost předporodní přípravy pro vás i vašeho partnera, ale i osobní konzultace k tématům, které vás zajímají. Ráda vás doprovodím k porodu, převážně v Praze
a Středočeském kraji. Také vás mohu navštívit v šestinedělí. Jako laktační poradkyně vás podpořím v úspěšném kojení nebo spolu nalezneme vhodné řešení při potížích. Budu ráda průvodkyní na vaší cestě stát se ženou – matkou tak, abyste se ve své nové roli cítila šťastná a spokojená.
 

tel.: 728 046 479     dulamisa@seznam.cz

 
magdalena-zarecka.jpgBc. Magdalena Zářecká
Jmenuji se Magdalena Zářecká. Jsem instruktorkou Kundalini jógy. Mám za sebou kurz pro poporodní dulu a nyní zakončuji výcvik na dulu. Mám jednoho syna a druhé miminko čekám, takže aktuálně nabízím ženské kruhy pro těhotné. 
www.dula-magdalena.webnode.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tereza-sudarova.jpgTereza Sudárová
Máma dvou holčiček, kterou mateřství a dávná vize "práce s lidmi" dovedla až k rozhodnutí stát se dulou. Naskočit na vlnu ženství a nechat jí unášet nejen sebe, ale i jiné ženy. Další mou pracovní láskou je nošení dětí v šátku, kterému se od roku 2017 věnuji jako certifikovaná poradkyně. 
Seženete mě SMSkou na čísle 775615155.